Рівненські школярі взяли участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Стартувала спортивна подія на базі Харківського Національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба.

За звання чемпіона приїхали позмагатися 17 команд з усієї України. Загалом учасниками стали півтори сотні юнаків.

Молодь продемонструвала вміння у таких видах спорту, як підтягування, біг, плавання, подолання смуги перешкод.

Крім цього юнаки показали навики майбутніх захисників України. Зокрема, вони змагалися у метанні макету гранати та стрільбі з автомата АК-74.

Так, у плаванні на 50 метрів переможцем став учень рівненської ЗОШ № 28 Олександр Базела. У теоретичній підготовці – тестуванні – найкраще себе показав школяр варашської  ЗОШ № 3 Мирослав Хомич. І таким чином виборов 3 місце.

А у військово-спортивному семиборстві срібло завоював учень Коростської ЗОШ Сарненського району Максим Нагаль.

Загалом за результатами спартакіади збірна команда Рівненщини посіла 7 місце. А у командному заліку спортсмени вибороли друге місце у змаганнях з плавання на 50 метрів та теоретичній підготовці (тестуванні).

Спортивну подію було організовано Міноборони та Міністерством молоді та спорту України, повідомляють у Рівненській ОДА.