Змагання з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів Служби порятунку Рівненщини відбулися в обласному центрі 19 травня.

Цього року на першість обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту до Рівного прибули 25 команд з районних та міських підрозділів пожежно-рятувальної служби Рівненщини.

Свою фізичну загартованість та витримку спортсмени-рятувальники демонстрували, змагаючись у п’яти видах: сходженні по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, сходженні по висувній драбині на 3-й поверх навчальної башти, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, пожежній естафеті та бойовому розгортанні.

Перше загальнокомандне місце та звання чемпіона області завоювала команда співробітників пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС. Друге місце вибороли прикладники з другої державної пожежно-рятувальної частини обласного центру, а третє почесне місце посіла команда спортсменів-вогнеборців з ДПРЧ-20 по охороні ПАТ «Рівнеазот».

Команди переможців отримали кубки, грамоти та цінні подарунками, повідомляють у ГУ ДСНС України в Рівненській області.