Львівське сміття нікому не потрібне. Тому перевізники, які надавали послуги з доставки відходів – по черзі відмовляються це робити.

Міський голова Львова Андрій Садовий б’є на сполох – місту загрожує сміттєва блокада. Навіть думав про відставку… Та, схоже, передумав, а сьогоднішня сесія міськради Львова завершилася бійкою. Та все ж рішення про облаштування пунктів сортування відходів прийняли.

Чи вплинула «сміттєва блокада» на рівненських надавачів таких послуг, а також чи припинить галицький непотріб офіційно та стихійно кочувати Україною – далі.

За 8 місяців, що минули після трагедії на Грибовицькому полігоні, коли під завалами сміття загинули люди, відходи зі Львова вже встигли побувати майже в половині областей.

Сліди галицького сміття знаходили у Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Вінницькій, Миколаївській, Сумській, Запорізькій, Одеській, Тернопільській, Хмельницькій, Волинській областях і в Чорнобильській зоні. Добралися львівські відходи й у Дубенський, в Млинівський та у Сарненський район на Рівненщині. Рівняни ж розповідають, що бачили, як фури на вигляд такі ж, що перевозять сміття міста-мільйонника заїжджали на місцеве звалище.

Заробляли на львівських відходах і рівненські перевізники. За документами ось ці дві фури везли сміття зі Львова в Дніпро. Але, чомусь кілька діб простояли на одній з приватних перковок міста.

Нині міський голова Львова Андрій Садовий визнає — місту загрожує надзвичайна екологічна ситуація, бо сміття просто нікуди вивозити.

Рівняни ж, влаштували ціле полювання на львівські відходи, переконані, їм тут не місце. А, куди дівати свій непотріб — мають думати львівські чиновники. І навіть пропонують варіант вирішення проблеми.

Офіційно приймати львівські відходи погодилися у Дніпрі. В інших містах навіть акції протесту влаштовували – їм чужий непотріб непотрібний.

У Рівному ж чиновники та комунальни проблеми не помічають…офіційно. І заперечують, що в наше місто могли потрапляти львівські відходи. А місцеві перевізники, що співпрацювали з львів’янами – не багатослівні.

Аби галицький непотріб на рівненське сміттєзвалище не потрапляв – там чергують поліціянти, і навіть встановили камеру спостереження, відео з яких, щоправда – “таємниця за сімома замками”.

Джерело: Рівне1