Етикетки, зошити та чеки зі Львова разом із іншим непотребом знайшли в Костопільському районі.

“Ось такі “подарунки” зі Львова прислав на новорічні свята мер Львова Садовий мешканцям Костопільщини, а саме пару фур побутового сміття, яке викинули минулого тижня на території колишнього цегельного заводу біля с.Лісопіль. Це “привіт” нашій місцевій владі в лиці районної ради та адміністрації, які, звичайно, звикли виключно займатись перерізанням стрічок, участю в різноманітних розважальних заходах та “дільожці” коштів платників податків виставляючи це все, як свої “заслуги”. Хочу їм нагадати про ст.20;21 Закону України “Про відходи” та ще низку нормативно-правових актів, згідно яких вони ЗОБОВ’ЯЗАНІ вживати заходи щодо недопущення та ліквідації подібних речей. Ще зазначу, що це непоодинокий факт на Костопільщині, на жаль...”, – пише у своєму “Фейсбук” Роман Юхневич.

Мешканці ж обурюються – їм львівське сміття не потрібне. Тому звернулися до місцевих чиновників, щоб ті вирішили проблему.

Вирішать чи ні – покаже час. А згодом, як написав Роман Юхневич, на звалище пригнали два трактори, один з причепом, терміново вантажать сміття, будуть кудись вивозити.