Міський голова Львова Андрій Садовий, який віднедавна бачить себе політиком національного масштабу, запропонував рішення, яке могло б врятувати країну від проблем зі сміттям.

Йдеться про те, щоби створити державний резервний полігон в Чорнобильській зоні. Туди могли б возити відходи ті міста, де виникли надзвичайні ситуації, подібні до львівської.

Про це він заявив на брифінгу у міській раді, інформує кореспондент ІА ZIK.

«Якщо завтра, не дай Боже, станеться біда у якомусь іншому місті? А Київ, який продукує 3 тис. тонн сміття в день! Що тоді будемо робити? Моя пропозиція дуже проста: зробити резервний полігон для країни у Чорнобильській зоні, який має використовуватись на екстремальні випадки», – порекомендував мер Львова.

Садовий також повідомив, що радо долучиться до фінансування цього проекту. Спочатку склалося враження, що особисто, але врешті він поправив, що коштами громади.

«Я готовий це фінансувати, як міський голова, коштами громади», – додав він.

Нагадаємо, останнім часом Львів знову потопає у смітті, а мер Львова не дає ради з проблемою. Щоби врятувати місто від хвороб та антисанітарії, на пропозицію президента та прем’єр-міністра, вирішити ситуацію взялась Львівська ОДА.