Допомогти Львову розібратися з тамтешнім сміттям вимагають від депутатів Рівненської міськради учасники “Української військової організації”. Відповідну заяву вони озвучили під час засідання сесії.

Такі вимоги аргументують тим, що місто Лева може буквально “загрузнути” в своєму смітті та місту загрожують різноманітні епідемії.

Якщо ж рівненські депутати не підтримають їх вимоги – обіцяють блокувати проведення обласної та міської сесій.

Щоб розібратися із питанням буде створена депутатська комісія щодо розгляду та надання відповіді на заяву АТОвців. Її очолить депутата Святослав Євтушенка. Також до її складу увійдуть представники від усіх фракцій – Ігор Ковалець, Олександр Довжаниця, Роман Яворський, Василь Немеш, Олександр Крюков, Сергій Васильчук і Петро Пожарський. Члени комісії мають підготувати свої пропозиції щодо виходу з цієї ситуації. Відповідне рішення прийняли під час засідання сесія.

Нагадаємо, мешканці Рівненщини неодноразо знаходили львівський непотріб у різних куточках області. Раніше міські та обласні обранці приймали рішення про заборону завезення на Рівненщину відходів із міста Лева.