На рівненському сміттєзвалищі не дозволять захоронювати львіське сміття. Відповідне рішення прийняли члени тимчасової комісії щодо вивчення цього питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Садовий просить захоронювати на рівненському звалищі львівське сміття

Рівненське звалище доживає останні роки: чи загрожує місту сміттєвий колапс?

Після тривалих суперерочок, аргументів “за і проти” та висновків експертів, депутати підготували відповідь на звернення учасників АТО, які вимагали допомогти Львову вирішити проблему зі сміттям. Зокрема, в ній зазначають наступне:

“Ми, так само як і ви стурбовані тим, що зараз львівське сміття викидають у лісах, на узбіччях доріг та полях по всій Україні. Ми повністю підтримаємо вашу позицію та вважаємо, що це потрібно зупинити. Але разом із тим, за наявною у нас інформацією, із бюджету м. Львів витрачаються величезні кошти на перевезення та утилізацію відходів. Є полігони, які офіційно приймають на захоронення львівське сміття, наприклад у Дніпровській області. Але чомусь недобросовісні перевізники викидають відходи раніше.

Тому просимо вас у законний спосіб провести профілактичні заходи з недобросовісними перевізниками, які порушують умови договорів на перевезення львівських відходів.

Зважаючи на стан, безпечність експлуатації, заповненість у 95,8% та відсутність необхідних комунікацій на Рівненському полігоні твердих побутових відходів, вважаємо неможливим дозволити приймати на захоронення сміття із м. Львів. Адже це може призвести до непоправних наслідків і повторення львівської трагедії у нас.”

Нагадаємо, наразі рівненське звалище заповнене на 95,8%. Експерти прогнозують, що у кращому випадку воно протягне ще 3 роки. Тому скоро постане питання, куди дівати і рівненське сміття.