Фінальне шоу проекту «Пузата мама» традиційно присвячене Дню матері і вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного. Захід відбудеться 4 травня у “Сталевій Горі”(вул. Відінська 1Б). Початок о 17 годині.
Як справжні моделі учасниці пройдуться червоною доріжкою. Також у цей день відбудеться зустріч усіх попередніх учасниць проекту. На фінал вони прийдуть разом зі своїми малюками.
Усіх гостей свята очікує енергійні та запальні сети від ді-джея Alexа (Олексія Абросімова). Тож саме під його треки дефілюватимуть не лише майбутні мами, а й найменші моделі — новонароджені та віком до 6 років.
Оксана КРАВЕЦЬ






![Рівнянам вперше показали «Стару В’язничну» [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/05/2-2-100x70.jpg)




