Львівське сміття, яке знайшли у Рівненському районі за 6 кілометрів по дорозі на Млинів, досі лежить посеред дороги. Гори сміття на вузькій польовій дорозі об’їхати складно.

Нагадаємо, жителі села Велика Омеляна помітили гори відходів минулого понеділка на дорозі, що веде до аеропорту та військової частини. В ньому знайшли чеки та комунальні квитанції зі Львова.

Тоді звернулися до місцевої влади та поліції.

За шість кілометрів від Рівного жителі села Велика Омеляна виявили купу непотребу

Львівське сміття повертається. За шість кілометрів від Рівного жителі села Велика Омеляна виявили купу непотребу. Там виявили рахунки за комуналку жителів Львова. Вже тиждень воно лежить у полі. Оскільки сміття висипане на дорозі поміж паями селян з Великої Омеляни та Обарова, то хто його буде вивозити не відомо. Люди обурюються, адже вітер розносить непотріб по полях. Далі розповість Алла Сищук.Слідкуйте за нами:Усі відео: https://www.youtube.com/user/PODTPK Більше новин на сайті: http://rtb.rv.ua/company/tele/Соцмережі: Facebook: https://www.facebook.com/uarivnetv/Tvitter: https://twitter.com/UaRivne?lang=ukTELEGRAM: https://t.me/suspilneRV#РТБ #Рівне #Рівненщина #новини #сміття

Опубліковано РТБ: Рівне Суспільне 27 січня 2018 р.