Живі, штучні, високі, маленькі, пухнасті та менш ошатні ялинки, сосни, новорічні композиції на будь-який смак і “гаманець” пропонують у Рівному. У скільки ж цьогоріч рівнянам обійдеться новорічна красуня – читайте далі.

Жива ялинка

Головний атрибут нового року — ялинку в Рівному можна придбати від 30 і до 1500 гривень. І формування ціни саме той момент, коли розмір має значення.

Якщо ви бажаєте зекономити — можна придбати новорічні “пучки” з гілочок ялинки чи сосни, які обійдуться найдешевше та займуть найменше місце. Висота таких імпровізованих ялинок від 30 до 70 сантиметрів. А ціна від 30 до 50 гривень. Вони вже почали з’являтися на ринку в Рівному, а більший вибір продавці обіцяють наприкінці грудня. Хоча кажуть, що другий рік поспіль попит на ялинки збільшився напередодні дня Святого Миколая.

Також на ринку вже почали продаватися живі ялинки, хоча ще досить мало. Так, від 45 гривень вже можна придбати цілісну маленьку живу ялинку, точніше швидше верхівку від неї. Ялинки і сосни від 50 сантиметрів і до метру вже дорожці. За них доведеться заплатити від 50 до 80 гривень.

Якщо ж ви хочете вищу, то вона обійдеться від 100 і до 300 гривень. Усе залежить від того, ялинка це чи сосна, яка її висота — метр, півтора чи більше, наскільки вона “пухнаста” тощо.

Тим часом дешевші ялинки пропонують у лісгоспах. Так, ялинку до 1 м  можна придбати у cередньому за 50 грн, від 1 до 1,5 м – за 70 гpн, від 1,5 до 2 м – зa 80 гpн, від 2 до 2,5 м – за 100 гpн.

Також вже кілька років поспіль у Рівному можна придбати живі ялинки, не зрубані, а ті, що ростуть прямо в горщику. Такі дерева, знову таки, залежно, яка їх висота, обійдуться від 70 гривень за маленьку і до 250 гривень. Власне їх висота, кажуть продавці, може сягати і до півтора метри. А після новорічних свят таке дерево можна посадити на вулиці, або ж повернути там, де купував. Дехто з продавців навіть пропонує доставити ялинку додому та забрати її після свят.

Штучна ялинка

Штучна ж новорічна красуня обійдеться дещо дорожче, ніж жива. Так, ялинку або ж сосну до 70 сантиметрів можна придбати від 45 до 100 гривень. Новорічне дерево ж від 70 до 120 сантиметрів обійдеться в середньому 200 — 300 гривень.

Найдорожчі – високі. Так, за ялинку від півтора до двох метрів доведеться заплатити в межах 500 — 1200 гривень. Якщо ж бажаєте, щоб дерево на вигляд нагадувало натуральне, то воно вартуватиме на 100 — 200 гривень більше.

Сосна ще дорожча. За аналогічні новорічні красуні з довшими “голочками” доведеться викласти від 600 до 2000 гривень. Найдорожчі ті, які мають на своїх кінчиках інші відтінки, або ж імітацію снігу.

Також на ціну впливає те, де купувати новорічну красуню. Зараз на ринку на кілька десятків гривень дешевше. Втім, у супермаркетах вже наприкінці новорічного сезону штучну ялинку чи сосну можна придбати зі знижкою у 30 — 50%.

Більше тематичних публікацій до нового року – читайте у рубриці “Рівне новорічне