Впродовж 2019 року Березнівський, Костопільський, Острозький, Рівненський, Сарненський райони, а також Демидівська, Деражненська, Малолюбашанська, Мирогощанська та Немовицька ОТГ придбали 11 шкільних автобусів.
Рівненський та Сарненський райони, а також Клесівська та Немовицька ОТГ закупили спеціальні автобуси для перевезення школярів з обмеженими фізичними можливостями. Ці транспортні засоби придбані на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів.
Ще два автобуси цьогоріч придбали за кошти місцевих бюджетів Володимирецький та Сарненський райони.





![Рівне знову затопило дощем [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/doshh-100x70.jpg)

![Страшну пожежу на Рівненщині допомагали гасити місцеві жителі [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/05/pozh-1-218x150.jpg)
![Лімузини, грузинська кухня і квести: у Рівному відбулася вечірка вагітних [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/11/vechirka-218x150.jpg)


