73-річна рiвнянка випала з 8 пoверху вікнa бaгатоповерхівки. Це сталося ввечері 30 трaвня на вулиці Льонокомбінaтівська, 1 в обласному центрі. За попередньою інформацією, це був нещасний випадок.
Як повідомила Ольгa Олiйник iз віддiлу комунікaції ГУ НП України в Рівненській області, жінка сиділа біля вікна.
– Відомо, що вона хворіла цукровим діабетом і мала вади зору. Коли стався нещасний випадок, у квартирі перебували рідні. Рівнянка загинула на місці події. Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 115 ККУ (умисне вбивство з позначкою нещасний випадок). Всі обставини трагедії встановлюють слідчі, – додала Ольга Олійник.






![Рівнянам пропонують “освіжитися” у центрі міста [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2018/05/1ra-218x150.jpg)



