Цьогоріч у Рівному готуються до профілактики трьох штамів грипу – два групи А і один – Б. Пік захворювання спеціалісти прогнозують на кінець листопада.
Як повідомив начальник управління охорони здоров’я Рівного Віктор Іськів, найефективнішим способом захисту від недуги є вакцина.
– Орієнтована вартість вакцини становитиме від 150 гривень. Втім охочих зробити вакцину не так багато – 219 рівнян минулоріч. Для того ж, аби уникнути епідемії грипу в місті потрібно, щоб щонайменше 70% рівнян виконувалися, – зазначив він.
Також передбачається, що управління охорони здоров’я підготує рекомендації населенню, які саме вакцини обрати. Наразі в Україні є три види вакцини – французька, болгарська та китайська.








![На Рівненщині чоловік виростив екзотичний сад у власному дворі [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/04/1sad-218x150.jpg)
![У Рівному розпочалися змагання за кубок відкриття сезону зі спідвею [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2018/05/20180501_162125-218x150.jpg)

