Маршрут міжнародного туру «Opening Ukraine» пролягає через Рівненську область. Туристичний потенціал Рівненщини для журналістів з США, Казахстану, Білорусі, Туреччини, Польщі, Сербії та Великобританії презентували 21 листопада.
Як повідомляють у Рівненській ОДА, наразі на Рівненщині впроваджується низка цікавих ініціатив і проектів, а від розвитку туризму планують отримати певні результати – відчути економічний ефект. Зокрема, цього року вперше залучили державні кошти для облаштування території навколо всесвітньовідомого «Тунелю кохання». В розвитку об’єкту приймає участь приватний інвестор, який неподалік будує готель на 60 місць, ресторан і майданчики для відпочинку. Це означає, що бізнес починає довіряти владі і підтримувати туристичний напрямок. Сюди можна вкладати гроші та заробляти.
За словами заступника начальника управління культури і туризму ОДА Ярослави Гаврилової, у 2016 році на Рівненщині побувало близько 700 тисяч туристів, за приблизними підрахунками вони залишили у нас майже 5 мільйонів гривень.
Нині на Рівненщині планують приєднатися до європейської мережі Зелених шляхів. Для цього започаткували так зване «Медове коло» – надзвичайно цікавий маршрут для проведення веломарафонів. Ще область відома Рівненським природним заповідником, Національним природним парком «Дермансько-Острозький», Музеєм лісу, Козацькими могилами, Музеєм бурштину, найстарішим у Східній Європі університетом та багато чим іншим.
Аби туристу не розгубитись в такому різноманітті варіантів, на Рівненщині почали систематизувати маршрути та створювати мережу туристичних інформаційних офісів.
Такі офіси уже працюють в 4 містах. На черзі ще відкриття двох.
В рамках прес-туру «Оpening Ukraine» на Рівненщині журналісти відвідають історико-культурний заповідник Дубно, Тараканівський форт та природній феномен «Тунель кохання». А загалом вони побувають в 10 областях України, аби згодом розповісти справді вражаючі та достовірні історії іноземним споживачам.