26 липня перевізникам Рівненщини розкажуть , як покращити безпеку перевезень на пасажирських маршрутах.
Спікерами будуть – представники ОДА, патрульні поліцейські, працівники Укртрансбезпеки, представники громадських організацій у сфері транспорту.
Захід відбудеться в залі управління патрульної поліції в Рівненській області за адресою: м.Рівне, вул. Степана Бандери, 14 (актова зала). Початок о 15.00.





![Річку Устю в Рівному рятуватимуть спеціальні фонтани [ВІДЕО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2018/02/ustya1-100x70.jpg)
![Екзотика в зимовому саду: у Рівному вирощують пальми, кавові та лаврові дерева[ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/04/6sad-218x150.jpg)
![На Рівненщині через негоду забуксувало 12 вантажівок [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/12/negoda-218x150.jpg)


