Трьох чоловіків причетних до розбійного нападу на АЗС у селі Панталія Дубенського району поліцейські затримали у Рівненському районі. Четвертого учасника розшукали і затримали в селі Мізоч Здолбунівського району.
За оперативною інформацією правоохоронців, під час нападу на автозаправну станцію 19 грудня, зловмисників було четверо, один з яких стояв із пістолетом на дворі. Після злочину вони розділилися, і втікали з місця події двома автомобілями.
Трьох чоловіків на автомобілі «BMW» затримали у Рівненському районі, четвертого – 44-річного жителя Мізоча за місцем проживання.
Усі четверо перебувають у ізоляторі тимчасово тримання, слідчі повідомили їм про підозру у вчиненні розбійного нападу за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України.










![У Рівному відбувся благодійний дитячий показ мод [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/20170915_185950-218x150.jpg)
