Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області в спеціально відведеному місці знищили чотири ручні гранати Ф-1.
Вибухонебезпечні предмети були виявлені громадянами у приватному господарстві міста Здолбунів під час проведення сільськогосподарських робіт на присадибній ділянці.
Загалом з початку року рівненськими піротехніками було здійснено 333 бойових виїздів по території Рівненщини під час яких виявлено та знищено 2781 вибухонебезпечний предмет часів Першої та Другої світових війн.
Рятувальники застерігають у випадках виявлення підозрілих предметів ззовні схожих на боєприпаси часів війни негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку Рівненщини за номерами “101” або “112”.






![Рівнянам показали, наскільки кольоровим може бути місто [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/05/2kol-100x70.jpg)


![У Рівному відбувся фестиваль майстер-класів [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2018/06/4-2-218x150.jpg)

