Кількість вакцинованих від коронавірусу на Рівненщині перевищила 20%.
Так, серед вікових груп населення: найбільше вакцинуються особи віком від 20 до 39 років (понад 25%) та віком від 40 до 49 років (понад 23%).
На сьогодні в області наявні такі вакцини: AstraZeneca – понад 122 тис. доз, Pfizer (Comirnaty) – 27 тис. доз та CoronaVac – 63 тис. доз. Департаментом цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА постійно здійснюється моніторинг наявності вакцин. Також в режимі онлайн, проводиться моніторинг Центром громадського здоров’я та МОЗ України. Відповідно до цього та враховуючи наявність залишків забезпечуються щотижневі поставки вакцини.





![У Рівному спалили елітне авто екс-регіонала [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/02/pidpal-1-100x70.jpg)





