50-ти кілограмову авіаційну бомбу часів Другої світової війни знешкодили піротехніки поблизу села Малятин Гощанського району. Боєприпас виявили місцеві жителі під час проведення сільсько-господарських робіт.
Боєприпас радянського виробництва перебував у бойовому стані і ніс загрозу для громадян. До слова, радіус ураження при можливому вибуху сягнув би більше 650 метрів. А вибухової речовини у тротиловому еквіваленті у бомбі містилося більше 30 кілограмів. Боєприпас знищили, шляхом підриву у спеціально відведеному місці. Про це повідомляють у ГУ ДСНС України в Рівненській області.
Нагадаємо, з початку року групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області було здійснено 16 бойових виїздів під час яких знешкоджено 94 вибухонебезпечних предметів.





![Музейні гостини в Рівному: від виставки майстрів до польової кухні [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/05/20170528_140739-100x70.jpg)




![Рівне знову затопило дощем [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/doshh-218x150.jpg)
