До 31 січня триватиме реєстрація на пробне ЗНО. Учасниками можуть бути учні 10-11 класів, випускники минулих років, які виявили бажання ознайомитися із процедурою та випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів.

Про це повідомили на прес-конференції представників Львівського регіонального центру оцінювання якості та управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня. Пункти пробного ЗНО 1 квітня 2017 року будуть розміщенні у Рівному, Дубному, Вараші, Острозі, Березному, Володимирці, Гощі, Дубровиці, Зарічному, Здолбунові, Корці, Млинові, Радивилові, Рокитному, Сарнах. 8 квітня – у Рівному, Дубні, Вараші, Березному, Дубровиці, Сарнах.

Ціна одного пробного ЗНО становить 129 гривень. Безкоштовно можуть скористатися тестуванням лише діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Як зазначив начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський, що найбільше учні хочуть потренуватися у пробному тестуванні із української мови та літератури, другим обирають математику, а третім  ̶  історію України.

Розказали також і за нововведення в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я України затверджено перелік хвороб, при яких можливе звільнення від ЗНО, або створення додаткових умов при проходженні.

Усім решта – реєструватися у своїх навчальних закладах із 6 лютого по 17 березня 2017 року, або у спеціально створених пунктах. Визначатися із професією та переліком предметів на ЗНО, вивчати правила прийому до обраних навчальних закладів. А також обов’язково не зволікати із отриманням паспорту. Як повідомляють у Рівненській ОДА, детальна інформація на сайті ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua