Підприємці, що здійснюють перевезення пасажирів у громадському транспорті Дубна, пропонують підвищити вартість проїзду на одну гривню. Тобто вартість разового проїзду у міських маршрутках має становити 4 гривні. Проте, з таким рішенням не погоджуються у Дубенській міській раді.

Як розповів міський голова Василь Антонюк, підприємці, що завітали на Замкову 30 січня, пояснюють свою позицію кількома причинами. Одна із них – підвищення мінімальної заробітної плати. А також зростання вартості паливно-мастильних матеріалів.

«Поки не буде у мене обґрунтованого дослідження, яким займається кафедра транспортних технологій і технічного сервісу Національного університету водного господарства та природокористування, щодо обстеження маршрутів, їхньої завантаженості, а також вдосконалення міських пасажирських перевезень, до того часу тарифів ніхто переглядати не буде. Це півріччя буде вивченням фінансово-господарського стану справ підприємців», – зазначив міський голова.

Зазначимо, що дубенські перевізники мають «перевагу» на відміну від своїх колег у сусідніх містах. Зокрема, Дубенська міська рада у минулому році перерахувала місцевим підприємцям майже 900 тисяч гривень (без 5 гривень) для відшкодування проїзду учнями та пільговими категоріями. Також пенсіонери оплачують разовий проїзд за тарифом 1,00 грн. з 09.00 до 16.00 год. та в неділю протягом дня, в інший час – 3 гривні.

Крім цього, за вказівкою очільника працівники міської ради вивчають ситуацію щодо реальних тарифів на проїзд у громадському транспорті Дубна у випадку відсутності компенсації вартості проїзду пільговими категоріями.

Якщо ж перевізники самовільно піднімуть вартість проїзду, то у міській раді єдиним виходом з цієї ситуації вбачають – розірвати договори з теперішніми підприємцями та провести нові тендери.

Джерело: інформаційний портал м. Дубно