В одному з будинків пристарілих Бразилії одружилися 106-річна Вальдеміра Родрігес де Олівейра і її коханий, Апаресідо Діас Джейкоб. Чоловікові тільки 66 років.

Вальдеміра і Апаресідо познайомилися три роки тому у будинку для літніх людей на південному сході Бразилії, де доживають віку під опікою лікарів. Відразу сподобалися одне одному, незважаючи на різницю у віці. Досі Валда і Жако ніколи не були одружені, дітей ні в кого із них немає.

“Я закохана у нього. Він мені дуже подобається. Якщо він помре, я теж помру”, – каже Валда.

“Я закохався у Валду з того моменту я побачив її. Я знаю , що вона трохи старша за мене, але це не має значення , тому що вона робить мене дуже щасливим”, – сказав Апаресідо.

Якось до будинку для літніх людей навідалися волонтери Project of Dreams, що здійснюють мрії стареньких. І коли вони розпитали про найбільші бажання Валду і Жако, виявилося, що вони мріють одружитися і жити разом у маленькому будиночку. На жаль, їхній стан здоров’я не дозволяє здійснити таку мрію – обоє потребують нагляду лікарів. Тож для закоханих вирішили влаштувати пишні заручини: із святковою сукнею для нареченої, великим тортом та музикантами.

Привітати Валду та Жако із урочистим виголошенням обітниць кохання прийшли понад 150 чоловік. Пара обмінялася обручками і скріпила клятви поцілунком.

Тепер це весілля претендує на запис у Книзі рекордів Гіннеса: загальний вік молодят — 172 роки.

Джерело: Gazeta.ua