Адвокат із Володимирецького району підбурив свого клієнта дати хабар службовій особі та протиправно заволодів його коштами. Тепер прокуратурою Рівненської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно цього.

У ході досудового розслідування вдалося знайти докази, що адвокат одержав  дві тисячі доларів США від підзахисного для начебто вирішення питання з правоохоронними органами та судом. Обіцяв, що домовиться, аби його підзахисного не притягнули до покарання, пов’язаного з позбавленням волі.

Так, 3 лютого прокурор Рівненської області повідомив адвокату про підозру у вчиненні корупційного злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України (підбурювання дати неправомірну вигоду службовій особі, яка займає відповідальне становище), а також кримінального правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою).

Щодо нього 16 лютого суд виніс рішення застосовувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області, з метою з’ясування усіх обставин кримінального правопорушення та скерування обвинувального акту до суду у найкоротший термін. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.