Протистояння між активістами та поліцією розпочалися у центрі Києва. Причиною стало те, що силовики нікого не пропускали до Адміністрації Президента, де протестуючі мали намір розгорнути редут.

Так, співробітники поліції заблокували прохід із вулиці Інститутської на розі з вулицею Садовою у Києві. Повідомляється, що за кордоном патрульної поліції присутні й представники Національної гвардії.

Акції в центрі Києва

Акції в центрі Києва

Опубліковано Радіо Свобода 19 лютого 2017 р.

Активісти ж намагаюлися їх посунути, але до бійки справа поки що не дійшла. Як  повідомляє Укрінформ у хід пішли петарди.

За словами активістів, зі сторони Садової їм мали принести намет, який планувалося розташувати на Банковій. Проте правоохоронці стали кордоном і не дозволяють активістам ані заходити з боку вулиці Садової, ані виходити з Інститутської.

Від активістів у бік правоохоронців було кинуто кілька петард.

Тим часом, як зазначається на “Українській правді“, на місце проведення акції під адміністрацією президента на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу стягнуто сили поліції, серед учасників побільшало людей у камуфляжі та балаклавах, між учасниками та силовиками виникли зіткнення.

Також там перебуває керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, який на питання журналістів про суть сутички заявив, що “ніяких сутичок немає”, а наявність такої кількості правоохоронців зумовлено “охороною громадського порядку”.

Нагадаємо, в Києві 19 лютого посилили заходи безпеки. 6,5 тисячі правоохоронців залучили у зв’язку із масовими заходами, присвяченими третій річниці Революції гідності та вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної сотні.