Урбанічне, дещо казкове, яскраве, зелене та квітуче — таким намалювали Рівне своєї мрії учні ЗОШ №23. Автори найкращих робіт отримали подарунки від організатора конкурсу, депутата Рівненської міськради Святослава Євтушенка.

Як розповів Святослав Євтушенко, приємно, що школярі долучилися до конкурсу та намалювали своє бачення, яким має бути Рівне.

– Конкурс стартував із 1 вересня. За цей час до нього долучилися учні кількох шкіл. Саме серед них і визначали переможців. Хоча скажу відверто, важко обирати найкращі малюнки серед дитячих робіт, адже всі вони цікаві та заслуговують на увагу. Тому дякую усім учням, які стали учасниками конкурсу, та педагогам, які підтримали ідею його проведення. Ті, ж хто ще не встиг намалювати малюнок і позмагатися за подарунок, можуть це зробити до 1 квітня. Адже на прохання вчителів конкурс продовжили, бо чимало дітей ще виявили бажання взяти у ньому участь, – каже депутат.

Так, переможцями конкурсу, яких нагородили у лютому стали:

1 місце — учениця 8 — Б ЗОШ №23 Поліщук Анастасія, яка намалювала урбанічне місто.

2 місце — учениці 9 — В ЗОШ №23, сестри Сабіна і Чинара Гейдарові, які намалювали Рівне дещо казковим і яскравим

3 місце — учениця 5 — Д ЗОШ №23 Коровай Анастасія, яка зобразила Рівне добрим, яскравим і теплим містом.

За словами Анастасії Коровай, їй сподобалася ідея проведення такого конкурсу.

– Кожен із нас має мрії і не завжди їх озвучує. Конкурс дав можливість намалювати Рівне таким, яким би ми, школярі хотіли його бачити. Дякую за таку можливість і цікавий подарунок, – каже дівчинка.

За свої малюнки переможці отримали книжки та грамоти. Діти зазначають, що братимуть участь у таких конкурсах і надалі.

Нагадаємо, рівненські школярі ще мають можливість долучитися до конкурсу та позмагатися за подарунки. Учні кожного класу можуть приносити малюнки своїм класним керівникам до 1 квітня 2017 року.