За даними Укргідрометцентру, 25 лютого, у зв’язку з потеплiнням та випадiнням опадів, на рiчках басейнiв Прута та Сiрету очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 – 1,0 м над рiвнями.

Очікується послаблення льодового покриву, мiсцями його руйнування, льодохiд, на окремих дiлянках можливе утворення заторiв льоду з додатковими пiдйомами рiвнiв води на 0.5 – 1.0 м.

25 лютого, внаслідок сніготанення та опадів, на рiчках Закарпаття На дiлянцi Тиси В.Бичкiв – Вилок продовжиться пiдвищення рiвнiв води на 1,5-2,0 м, в нижнiх течiях Боржави – на 0,4-0,8 м, над рiвнями.

У нижнiх течiях Боржави очiкується подальше утримання води на заплаві, можливi пiдтоплення сiльгосподарських угiдь ряду сiл та автодороги Шаланки – В.Комяти (Виноградівський, Іршавський райони Закарпатської області).

Також, 25 – 26 лютого, у зв’язку з вiдлигою та сніготаненням, на лівих притоках Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 – 0,7 м над рiвнями. Очікується руйнування льодових явищ, мiсцями льодохiд.

На окремих понижених дiлянках берегiв можливий початковий вихiд води на заплаву.

25-27 лютого очiкується продовження розвитку весняної повенi з пiдйомом рiвнiв води над рiвнями:

– на дiлянці Днiстра Галич-Залiщики на 0,3-1,3 м, на дiлянцi Залiщики-початок Днiстровського водосховища послаблення льодового покриву, мiсцями його руйнування, льодохiд, можливе утворення заторiв льоду з додатковим пiдйомом бiля Заліщикiв на 1,0-2,0 м, Рухотин-Жванець 2,0-4,0 м;

– на рiчках басейну Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) на 0,3-1,0 м, бiля с.Лiтовиж на 1,0-1,5 м, мiсцями можливий вихiд води на заплаву;

-на річках басейну Прип’яті в межах (Волинської, Рівненської обл.) на 0,3-1,0 м, руйнування льодового покриву, місцями вихід води на заплаву, затоплення сільгоспугідь, повідомляють у ДСНС України в Рівненській області.