В Авдіївці Донецької області відновили електрику, однак залишилася проблема з водопостачанням, оскільки не проводилися ремонтні роботи на Донецькій фільтрувальній станції, де пошкоджено хлоропровід. Про це повідомив голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський в коментарі телеканалу “112 Україна“.

“Є проблема з водою. З 6 до 9 вечора ми подаємо воду. Є проблема з відновленням Донецької фільтрувальної станції, оскільки перебитий хлоропровід. Туди не заходить поки ні ОБСЄ, ні ремонтники, там є дві міни, їх поставили терористи. Ремонтники кажуть, що для ремонту хлоропроводу треба 2-3 дні роботи. У старій Авдіївці ми підвозимо технічну воду, розвозимо ємності по магазинах”, – заявив Жебрівський.
Як повідомив глава Авдіївської ВЦА Павло Малихін, запасів води залишилося на три прокачування, фактично на 3 дні.

Крім цього, після нещодавніх обстрілів були зруйновані багато будинків і населенню не вистачає будівельних матеріалів для відновлення житла. Про це повідомив капелан ЗСУ Геннадій Лисенко.

Як повідомлялося, 27 лютого ремонтні бригади відновили пошкоджені лінії електропостачання в Авдіївці. Раніше в результаті обстрілу ДФС пошкоджені склад хлору, резервуари чистої води і водоочисні фільтри.