Конкурс «Краща книга Рівненщини» восьмий рік поспіль проходить в області.

Він заснований Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою.

Так, цьогоріч опитано майже 20 тисяч осіб. Серед них бібліотечні фахівці, вчителі навчальних закладів, представники виконавчого і управлінського апаратів, читачі обласних, центральних районних (міських), сільських бібліотек (дорослі, молодь, діти), які назвали 696 книг. Паралельно тривало онлайн-опитування на сторінках обласних бібліотек в соціальних мережах.

За результатами анкетування визначені книги-лідери в більшості номінацій. Із їх списком можна ознайомитися на сайті Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Крім того, за рішенням оргкомітету, номінації «Краще історико-краєзнавче видання», «Літературний дебют», «Краще поліграфічне видання»та«Краще оформлення книги»залишаються на розгляд журі конкурсу.

Організатори конкурсу зазначають, анкетування показало, що майже у всіх номінаціях, великою кількістю голосів респонденти відзначають книги-переможці попередніх років. А це свідчить про зростання престижу конкурсу на теренах Рівненщини.

Додамо, що результати конкурсу «Краща книга Рівненщини» цьогоріч буде оголошено під час нагородження переможців 20 квітня. Традиційно цю подію приурочено до Всесвітнього дня книги і авторського права, який відзначають 23 квітня, повідомляють в облраді.