Станом на 18 годину вечора 3 березня стан потерпілих шахтарів, котрих госпіталізували до опікового відділення 8-ї клінічної лікарні Львова, стабілізувався. Серед них немає жодного із опіками, що можуть становити загрозу їх життю.

Як розповів завідувач опікового відділення 8-ї клінічної лікарні Львова Василь Савчин, останнього з 20 потерпілих від вибуху гірників, госпіталізували до опікового відділення 3 березня, близької другої години ночі.

Серед ушкоджень, яких зазнали шахтарі, – опіки шкіри та верхніх дихальних шляхів. У відділенні їх забезпечили належним лікуванням та інтенсивною терапією. За потреби з постраждалими працюють психологи.

Нагадаємо, в опіковому відділенні 8-ї клінічної лікарні Львова перебуває 20 гірників, постраждалих внаслідок вибуху метану, що стався на шахті “Степова” у четвер, 2 березня, у селі Глухів Сокальського району. На той час на шахті працювали 172 гірника, з яких 34 – на аварійній ділянці. За попередньою інформацією, 8 гірників загинули.

Що стало безпосередньою причиною вибуху, а також винних осіб, які будуть притягнуті до відповідальності, встановить спеціальна комісія.