Боєць 1 штурмової бригади “Айдару” Сергій Голубєв (Голуб), який був на війні з самого початку, загинув у зоні АТО 11 березня. Це сталося під Докучаєвськом.

Перед смертю Сергій встиг попередити побратимів про небезпеку по рації. Якби не він – хлопці так само були б вбиті, або ж потрапили б у полон, пише у “Фейсбук” Назар Приходько.

У загиблого залишились дружина та двоє малих дітей.

Сьогодні, 11.03.2017, на фронтах Національно-Визвольної Війни, під Докучаєвськом загинув Боець "Айдару" Сергій Голубєв (…

Опубліковано Назаром Приходьком 11 березень 2017 р.

Діляться спогадами про бійця волонтери та побратими.

Ти був одним з найкращих бійців, ти був Другом.

Завжди спокійний, врівноважений. Чуйний до жінки, люблячий батько. Охоронець для побратимів, підтримка для командира. Скільки бойових виходів ми зробили з тобою, скільки успішних ліквідацій ворогів..

Тільки на моїй пам’яті ти зробив достатньо, щоб стати Героєм України. І, як це характерно для нашої держави, не удостоївся жодної нагороди. Та ти йшов не для цього.

Справжній син України. Ти отримав поранення, але повернувся до побратимів. Ти захищав і вчив їх.

От і сьогодні ти пожертвував життям, але зміг попередити про напад ворога, і тим самим спас решту побратимів від смерті чи полону.

Я звертаюсь до Генерального Штабу, Міністерства оборони – ви роздаєте нагороди направо-наліво. Сергії її справді заслужив.

Звертаюсь до Президента – Сергій заслужив на нагороду, на звання Героя України. Готовий поручитись за це. І всі, хто знали його, скажуть те ж.

Друже, пробач, що мене не було поруч. Пробач, що не зміг виконати, що обіцяв. Пробач, що не лишився з вами. Для мене ти Герой“, – так написав про загиблого бійця його побратим Орест Каракевич.

Також побратими просять, хто має можливість допомогти фінансово дружині Сергія.

Номер картки Приватбанк Оксани: 4731212700254187

Зустріч і прощання із загблим бійцем у Рівному відбудеться у вівторок, 14 березня орієнтовно після обіду. Час буде уточнюватись.

В наше місто знов прийшла біда зі сходу, вшануємо і проведемо з почестями. Голубєв Сергій. Боєць 1 штурмової роти 24 ОШ…

Опубліковано Вікторією Шинкаренко 11 березень 2017 р.

Нагадаємо, впродовж доби 11 березня у зоні АТО російсько-терористичні війська 75 разів обстріляли позиції українських захисників, повідомляє прес-центр штабу АТО.

На Маріупольському напрямку під вогнем артилерійських систем великого калібру опинились позиції неподалік Миколаївки, а під мінометним вогнем Славне, Гнутове, Павлопіль та Березове. Зі стрілецької зброї, кулеметів великого калібру та гранатометів різних систем ворог бив по захисниках Широкиного, Водяного, Талаківки та Красногорівки. А по Марїнки з озброєння БМП та танку.

На Донецькому напрямку під мінометним вогнем російських окупантів опинились укріплення сил АТО поруч шахти Бутівка, Луганського та Невельського. По позиціях в районі Авдіївки ворог вів вогонь з кулеметів, гранатометів, мінометів, а згодом до обстрілів долучив танк.

На Луганщині під вогнем мінометів опинились позиції поруч Катеринівки, Богуславського, Новоолексіївки, Попасної, а стрілецької зброї та кулеметів – Валуйське.

На Маріупольському напрямку в результаті бойового зіткнення з ворожою ДРГ загинуло 2 українських захисників.