Сніг і лід зійшли, а разом із ними й асфальтне покриття.

По закінченню зимового періоду на дорогах Рівненської області утворилась значна ямковість, на деяких ділянках проїзна частина практично повністю зруйнована. Аби привести вулично-дорожню мережу в придатний для руху транспорту стан, наразі проводиться обстеження доріг.

В рамках заходів працівники поліції спільно з дорожніми та комунальними службами перевіряють стан доріг на територіях обслуговування, визначають ділянки вулиць і доріг, на яких ями та інші руйнування загрожують безпеці дорожнього руху.

Власникам вулично-дорожньої мережі надаються приписи на ліквідацію руйнувань покриття проїзних частин доріг і вулиць та обов’язкового встановлення, до усунення недоліків, попереджувальних дорожніх знаків «Нерівна дорога» та «Вибоїна» разом із заборонними дорожніми знаками «Обмеження максимальної швидкості 40 км/год.» для своєчасного інформування учасників дорожнього руху про незадовільний стан доріг.

За результатами обстеження до місцевих органів виконавчої влади та власників вулично-дорожньої мережі будуть направлені інформації щодо реального стану доріг з пропозиціями стосовно першочергової ліквідації ямковості на найбільш небезпечних ділянках.

Обстеження Рівненських доріг буде тривати до 20 березня, повідомляє Відділ забезпечення безпеки дорожнього руху в Рівненській області.