Хто встановлюватиме та замінюватиме технічні засоби регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки) на вулицях – визначають у Рівному.

Відповідний тендер проходив через систему публічних закупівель “Рrozorro”. Та, схоже, з першого разу знайти виконавця робіт не вдалося.

Очікувана вартість робіт, замовником яких є управління житлово-комунального господарства – 500 тисяч гривень. Передбачалося, що за ці кошти встановлять 300 дорожніх знаків.

Свої пропозиції на розгляд подало два учасники – Рівненська Філія Державного Підприємства Міністерства Внутрішніх Справ України ‘інформ-Ресурси’ і ТзОВ “Укрдортехносервіс”. Саме потрібний мінімум, аби тендер відбувся.

Початково Рівненська Філія Державного Підприємства Міністерства Внутрішніх Справ України пропонувала ціну в 474 791.23 гривень, та вже при розкритті тендерних пропозицій знизила її до 355 тисяч гривень.

Дешевшу пропозицію надало ТзОВ “Укрдортехносервіс”, починаючи тендерну боротьбу з суми в 366 тисяч гривень, а згодом знизивши вартість до 351 тисячі гривень.

Та, як можна побачити з результатів тендеру, які опубліковані на сайті  “Рrozorro”, обидві пропозиції відхилили. Рішення щодо цього були опубліковані в березні.

У рішенні про відхилення пропозиції  ТзОВ “Укрдортехносервіс” зазначається наступне:

Розглянувши пропозицію, виявлено підстави для відхилення пропозиції, а саме відповідно до ст. 17 п. 4, суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

Враховуючи вищенаведене, необхідно відхилити тендерну пропозицію вищевказаного учасника, голова тендерного комітету запропонував проголосувати з даного питання

А пропозицію Рівненської Філії Державного Підприємства Міністерства Внутрішніх Справ України відхили з таким поясненням:

Закупівлю вищевказаних послуг необхідно відмінити, так як було відхилено всі тендерні пропозиції учасників. Відповідно було запропоновано голосування щодо відміни торгів.”

Отож, не виключено, що найближчим часом оголосять новий тендер щодо визначення виконавця послуг із встановлення та заміни технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожніх знаків) на вулицях Рівного.

Вікторія РИЧКО