Побудувати дитячий садочок на місті недобуду в мікрорайоні Північний просять у Рівному. Петиція щодо цього опублікована на сайті міськради.

Автор ініціативи рівнянка Світлана Таранець зазначає, що вже багато років в мікрорайоні Північний існує незавершене будівництво, де можна розмістити дитсадок.

-Нині це місце збору наркоманів та безхатьків. Також там граються діти посеред залишених шприців, живуть собаки та коти. Тому пропоную на цьому місці зробити  майданчик для дітей, або ж дитячий садочок, – зазначає вона.

Наразі петицію підтримали 26 рівнян. Для того ж, аби ініціативу розглянули потрібно не менше 300 підписів. Підтримати ініціативу можна на сайті міськради до 29 квітня.

До слова, питання будівництва в Рівному нових дитсадків обговорювали й депутати міськради під час “бюджетної сесії” 16 березня. Мова йшла про будівництво нового дошкільного закладу на Басовому Куті, в мікрорайоні Північний і на вулиці Дубенській. Втім поки що коштів у міському бюджеті на це немає.

Отож, чи розпочнуть цьогоріч у Рівному будівництво хоча б одного дошкільного закладу – питання відкрите. За попередньою інформацією, нині в місті потрібно ще нові чотири дитсадки. Як вихід із ситуації депутати розглядають варіант будівництва приватних дошкільних закладів за кошти інвестора.

Вікторія РИЧКО