27-річного капітана поліції затримали на хабарі працівники Управління внутрішньої безпеки в Рівненській області ДВБ Нацполіції України спільно з прокуратурою та СБУ в області. Це сталося у Рокитному 16 березня. За цим фактом в Головному управлінні Нацполіції в області проводиться службове розслідування.

У рамках реалізації оперативної інформації у кримінальному провадженні, відкритому за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, затримано працівника одного з відділів поліції Рівненської області під час отримання неправомірної вигоди у сумі 300 доларів США. 27-річному капітану поліції їх передав мешканець Рокитнівського району за вирішення питання про повернення автомобіля, вилученого та поміщений на штраф майданчик через ДТП.

Зараз із працівником поліції проводяться слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення. Його затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування, на час якого поліцейського відсторонено від службових обов’язків, та процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Рівненської області, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.