Ларрі Пейдж завжди незадоволений ідеями, які не здатні зрушити технології в майбутнє, як мінімум, на сто кроків вперед. Його амбітності можна хіба що позаздрити. Надихайтеся!

Видання Business Insider зібрало найбільш амбітні висловлювання Ларрі Пейджа.

Про те, як змінювати світ: “Як одним реченням сказати про прагнення змінювати світ? Завжди важко працюй над чимось незручно збудливим!”.

Про винахід і реалізацію: “Недостатньо винайти. Нікола Тесла винайшов електричну енергію, але не зумів донести її до людей. Потрібно вміти комбінувати винаходи та інноваційний фокус з компанією, через яку ти можеш це комерціалізувати і передати людям”.

Про те, що робить продукти Google красивими: “Я думаю, у тому, що ми робимо, є дуже важливий художній компонент. Будучи технологічною компанією, я завжди дуже старався це акцентувати”.

Про можливості та розголос:

Про те, що важливо: “Багато компаній так і не стають успішними. У чому їхня основна помилка? Вони втрачають майбутнє. Я намагаюся фокусуватися ось на чому: Яким насправді буде майбутнє? І як ми його створюємо? І як наша компанія може сконцентруватися на тому, що буде важливо в майбутньому?”.

Про роботів, які відбирають у людей роботу: “Для мене ідея, що всі повинні рабськи працювати, робити це неефективно, але зберегти за собою роботу – не має ніякого сенсу. Це не може бути правильною відповіддю”.

Про гроші як про головну із мотивацій: “Якби нами керували гроші, ми б продали компанію давним-давно і валялися б зараз на пляжі”.

Про роботу СЕО: “Моя робота як лідера полягає в тому, щоб надати людям хороші можливості і переконатися, що вони відчувають свою значущість і роблять свій внесок у загальне благо. Ми робимо цей світ кращим”.

Про робочі пріоритети:

Про роботу з дуже розумними розробниками: “Глибокі знання твого менеджера дуже сильно впливають на твою власну мотивацію. І у мене в цьому плані досить непогані здібності”.

Про пріоритети Кремнієвої Долини: “Можна зробити інтернет-компанію на 10 осіб і у неї будуть мільярди користувачів. На це не потрібно величезного капіталу, і заробляти вона буде величезні – реально величезні – гроші, так що не дивно, що всі прагнуть робити щось таке”.

Про фінансові потужності Google: “Нам тільки на руку те, що коли ми говоримо, що збираємося щось зробити, люди вірять, що нам це вдасться, тому що у нас є ресурси. І це те, як Google може допомогти – існує небагато таких механізмів фінансування”.

Про відмінності філософій Apple і Google:

Про розвиток Alphabet: “Я хочу стрибнути вище голови в тому, що стосується можливостей інноваційної компанії з великими ресурсами”.

Про амбіції Google: “Є відчуття, що на сьогодні комп’ютери все ще досить погані. Ти скролиш по тачскріну, намагаючись щось знайти. Ти в машині, її трясе – і в тебе нічого не виходить. Я думаю, співвідношення кількості знань, які ти отримуєш від свого комп’ютера, і часу, який ти за ним просиджуєш, все ще досить погане. Тому мені здається, що наше завдання – вирішити цю проблему, і в такому контексті більшість з того, чим ми займаємося, повністю виправдано”.

Джерело: Радіо Максимум