Шість років за ґратами – такий вирок 17 березня виніс захиснику Донецького аеропорту, добровольцю Генадію «Бізону» Дуброву.

Як пише “ОГО“, вирок озвучив Братський суд Миколаївської області за те, що повернувшись із війни, «Бізон» вийшов під Верховну Раду на захист Конституції та проти введення «особливого» статусу Донбасу, а тобто узаконення дій російських бойовиків.

З моменту цих подій минуло майже два роки, однак суд лише зараз виніс своє
рішення. За версією слідства кіборг – організатор масових заворушень та
напав на правоохоронців. По факту ж – кинув пластиковою пляшкою в бік
кількох невідомих, що намагались викрасти його в метро, вже після акції.

«Дякую за подарунок на день Добровольця. Тепер я маю безплатне житло та
харчування на шість років. Звісно особисту охорону теж і ніякої комуналки… Тільки ви могли присудити мені шість років за те, що я відбивався від мусара пластиковою пляшкою. І назвати це організацією масових заворушень. Система думає, що вилікує нас тюрмою… Ох помиляється. Присягу українського націоналіста не порушу. Завжди вірний», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці кіборг «Бізон».


Цікавий факт те, що учасник російсько-української війни «Бізон» належить до
молодіжної патріотичної організації «Сокіл» та є членом ВО «Свобода». З
моменту його першого затримання, кількох місяців у СІЗО та обвинувачення
минуло майже два роки.

Після цього боєць продовжив боротись за звільнення Донбасу від російських окупантів, а вирок «шитий білими нитками» отримав лише після виступу націоналістів по всій країні, та свободівців зокрема, проти торгівлі з тимчасово окупованими територіями.

Основною рушійною силою у боротьбі проти торгівлі на крові стали націоналісти і АТОвці. Саме в останніх олігархи у владних кабінетах бачать загрозу, бо через них доводиться інколи обмежувати свій апетит та згадувати про народ. Тому й намагаються їх всіляко дискредитувати – «на коліні» написати звинувачення, запроторити за грати та заткнути рота.