Правоохоронці шукають зловмисників, які обстріляли будівлю патрульної поліції з протитанкового гранатомета. Сталося це близько другої ночі. Невідомі із сусідньої вулиці поцілили з РПГ в гараж на території управління, йдеться в ТСН.12.00.

Із ночі і донині в управлінні патрульної поліції тривають слідчі дії. На місці правоохоронці виявили тубус від РПГ-22. Невідомі поцілили в гаражні приміщення, де розташований тренажерний зал. Ніхто не постраждав. Рівняни, які живуть поруч кажуть, що вибух був потужним, розбудив мешканців довколишніх будинків.

“Темно було, я побачив, що з гаражів йде дим. Я чесно подумав, що мабуть вибухнула машина”, – каже свідок.

Нині в управлінні патрульної поліції посилені заходи безпеки. Також з’явилася інформація, що патрульні отримали записку від зловмисників. Що там написано, поки не розголошують. Шукають стрілка та з’ясовують, де він взяти гранатомет.

“Основна версія – дестабілізація обстановки в області і в країні. Інші версії поки озвучувати не будемо з метою нерозголошення таємниці. На даний час введено план перехоплення. В м. Рівне працюють спеціальні групи, які встановлюють осіб причетних до даного пострілу”, – заявив заступник начальника ГУ Нацполіції у Рівненській області Олександр Панасюк.

Працюють правоохоронці і на виїздах з області, а ще в районах. Обшукують підозрілі автівки. Просять людей з розумінням ставитися до таких заходів.