Завідувачу травматологічного відділення одного із комунальних закладів охорони здоров’я в області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Факт одержання посадовцем медичної установи коштів від пацієнта у сумі 2400 грн задокументовано працівниками прокуратури та Головного управління Національної поліції в Рівненської області. Гроші призначалися за видачу епікризів та направлення, необхідних для проходження в подальшому медично-соціально-експертної комісії з метою отримання групи інвалідності.

Саме під час передачі 13 березня лікарю другої частини неправомірної вигоди останнього було викрито, а неправомірну вигоду виявлено та вилучено у ході проведення огляду місця події.

17 березня судом стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області, повідомляє прес-служба установи.