Історичні вікна і двері представили у рівненському обласному краєщнавчому музеї.

На відкриття виставки прийшли зацікавлені одночасно у двох видах мистецтва: фото і архітектурою. Автор – Петро Ричков –  представив на огляд гостям 31 світлину, які були зроблені в Україні і Польщі, в різних місцях від Харкова до Кракова.

Петро Ричков – ст. викладач, доцент, професор кафедри архітектури та середовищного дизайну Національного університету водного господарства та природокористування.  В 1994 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора архітектури. В 2003 році йому присвоєно вчене звання професора. Він є професором кафедри консервації пам’яток Люблінської Політехніки (Республіка Польща).

Під час відкриття виставки Петро Ричков провів детальну  екскурсію по експозиції, розповів про кожну фотографію, історію, пов’язану з нею чи особистість. В цій розповіді фотографії ніби оживали, відносили слухачів чи то у віддалені часи, чи в недалеку сучасність, і навіть більше -спонукали до філософських роздумів. Самі назви підштовхують до цього: «Бароковий портал», «Металева фантазія», «Ув’язнене мистецтво», «Закриті очі життя»… Фотороботи дають можливість також побачити різні архітектурні стилі – готику і неоготику, бароко, різні періоди модерну та ін.

А триватиме виставка до 21 квітня 2017 року, повідомляє “Музейний простір”.