Мешканці будинків, що на вулицях Шевченка, 54 та Проспекту Миру,17 обурюються, що безпритульних котів і собаку “Бєлку”, за якими вони доглядають за власні кошти, звідти хочуть забрати.

Як розповіла рівнянка Ірина, яка там проживає, кілька людей із будинку самостійно облаштували місце для проживання тварин.

– За ними доглядають, прибирають, годують. Окрім того, жінка з сусіднього під’їзду навіть стерилізувала тварин за свої кошти. Нині ж їх хочуть звідти забрати, бо чоловік, який знімає квартиру в нашому будинку, написав скаргу, мовляв, вони заважають. Сьогодні до нас приїздили з притулку тварин, контролюючі органи, щоб вирішити питання про їх відселення. Мешканці ж вийшли на захист чотирилапих і проти, щоб їх забирали, адже справді тут створені всі необхідні умови. Не розумію, чому через одну людину таке відбувається і прошу допомогти всіх небайдужих, аби нас почули та залишили тварин проживати біля будинку, – каже вона.

А також наждіється, що вдасться залишити цих тварин біля їх будинку, адже вони вже давно стали улюбленцями чи не всього двору. Тим більше, що у місті справді є чимало тварин без нагляду, краще б відповідні служби про них подбали.