Роботи з облаштування перехрестя вулиць Соборної і Пушкіна тривають у Рівному. Наразі там вже здійснили демонтаж усіх бордюрів.

А світлофор на вимогу тут встановили ще у грудні торік. Проте він і досі не запрацював, адже ще тривають роботи із благоустрою. Їх сподіваються завершити до Великодніх свят, – розповідає у коментарі “Радіо Трек” директор рівненської філії підприємства “Інформ- Ресурси”, яке відповідає за встановлення світлофора на цій ділянці, Микола Дорощук.

– Що стосується робіт, то я думаю, що ми до Великодня спробуємо їх закінчити. А коли він буде ввімкнений – ну це не від нас залежить, а від замовника (управління ЖКГ, – ред.). Тому що об’єкт потребує ще введення його в експлуатацію, а на це теж потрібен час. Все від погоди залежить, ще не всі роботи завершені. Розмітку ще треба нанести, ще там будуть клумби встановлені, – додає він.

Зі слів заступника начальника міського управління ЖКГ, окрім тактильної плитки та обмежувальних стовпців, які уже встановили, там передбачена також огорожа.

Після того, як встановлять паркан та вуличні вази, і нанесуть розмітку, залишиться укласти договір на постачання електроенергії з “Рівнеобленерго”. Сподіваються, що все це вдасться зробити до Великодня.