Учасниці “Пузатої мами – 2016” влаштували для малюків першу спільну фотосесію.Фотографував малюків та їх матусь Євген Фіщук.

Дітлахи, яким ще немає й рочку поводили себе як справжні моделі.

До слова, минулого року у фінал проекту для вагітних вийшли 19 вагітних рівнянок. За час, проведений у проекті усі вони стали справжніми друзями. Більше того, продовжують спілкуватись та обмінюватись досвідом, порадами, першими зубчиками, кроками своїх малюків.

– Навіть коли ми знаходимось у декретній відпустці інколи складно та важко відірватись від домашніх справ та знайти час для фотосесії. Ми це зробили, – розповідає учасниця “Пузатої мами-2016” Дана Антончук.- Чи не щодня ми спілкуємось між собою у соціальних мережах, ходимо на прогулянки. Тепер у нас буде ще й прекрасний спогад у вигляді фотозйомок нас, матусь та діток.

Нагадаємо, що цьогоріч проект «Пузата мама -2017» відбувається в Рівному вже сьомий рік поспіль та закінчиться фінальною вечіркою у травні. Покликання та мета «Пузатої мами» – пропагувати здорове і щасливе батьківство. Відтак, усі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що бути матір’ю – це красиво, здорово і модно.

Оксана КРАВЕЦЬ