Голова Національної поліції України Сергій Князєв 30 березня відкрив адміністративне приміщення Сарненського відділу поліції.

Нове реконструйоване триповерхове адмінприміщення колишньої військової частини сарненські поліцейські отримали завдяки досягнутим на паритетних умовах домовленостям із районною владою та місцевим інвестором.

– Коли ми щось починаємо, то обов’язково закінчуємо, — звернувся до присутніх Голова Національної поліції України Сергій Князєв. — Українська поліція починає тихо, закінчує – стовідсотково швидко, так як треба. Ми обіцяли, що північні райони запрацюють у новому приміщенні і ми це виконали. Реформа поліції повинна дійти до кожної оселі, щоб поліцейські рацювали якісно та оперативн.

Першим кроком для конструктивної реалізації цього проекту став візит Сергія Князєва до Сарненського відділу поліції. Саме навесні торік він очолив поліцію Рівненщини. Правоохоронці десятками років працювали без належних умов в аварійному приміщенні, якому понад 80 років. Під час зустрічі з особовим складом він запевнив підлеглих, що зробить усе, аби офіцери мали гідні умови праці.

Для оперативного реагування на повідомлення громадян Сергій Князєв ключі від 15 службових автомобілів отримали сектори реагування патрульної поліції підрозділів ГУНП в Рівненській області та вручив подяки працівникам фірми, яка здійснила реконструкцію приміщення для відділу поліції. До того ж, інвестор, який зводитиме житловий комплекс у Сарнах, вручив сертифікати на майбутнє житло поліцейським.

Поряд із новим приміщенням Сарненського відділу поліції Голова Нацполіціїразом із керівництвом поліції Рівненщини, обласної, районної влади, народних депутатів України на заході висадили алею дерев як символ добрих справ та плідної діяльності на користь України, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.