У рамках Всеукраїнського фестивалю «Здорова молодь – здорова нація» на Рівненщині відбувся обласний фестиваль серед підліткових клубів.

Визначали найкращих в командних спортивних естафетах та індивідуальних конкурсах. Учасникам довелося спробувати свої сили в завданнях, які поєднували одразу декілька видів спорту: футбол та волейбол, дартс та теніс, баскетбол і гімнастику та інші.

Для молодих ерудитів було інтелектуальне завдання – командам потрібно було за 5 хвилин відгадати якнайбільше олімпійських видів спорту, що були зображені у вигляді піктограм, повідомляють в обласному центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Усі ці завдання найлегше піддалися команді «Олімп» з села Гільча Здолбунівського району, яка зуміла випередити всіх суперників і здійнятися на перше місце п’єдесталу перемоги. Другою стала команда «Юність» з міста Сарни, а третє місце зуміли вибороти учасники колективу «ЛМЗ Юність» із смт Квасилів.

У конкурсі з обертання обручів перемогу здобула Анна Горун з команди «Олімпія» м.Рівне. У спортивних вправах із скакалкою не мав рівних Дмитро Мельник з підліткового клубу «Юність» м.Сарни. А у завданні з жонглювання футбольним м’ячем найкращий результат продемонстрував Даниїл Доменюк з команди «Олімп» Гільча, Здолбунівський район.

По завершенні заходу всі учасники отримали пам’ятні сувеніри. Переможці індивідуальних конкурсів були відзначені призами й нагородами від Відділення НОК України в Рівненській області, а команди-призери здобули багато спортивних призів, які допомагатимуть їм в підготовці до наступних змагань.