На Рівненщині підсумували ХІV обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості. З цієї нагоди в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшли урочистості.

Із вітальним словом до учасників звернулися головний освітянин області Григорій Таргонський та новопризначений ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній.

– Нині триває процес децентралізації, зворотності немає і не буде. Тож освітянам необхідно активно працювати в цьому напрямку. Найголовніше – не втратити зв’язок з кожною школою. Адже вони потребують допомоги. Ключова підтримка буде від інституту післядипломної педагогічної освіти. І дуже приємно, що під час проведення конкурсу-ярмарку не були «загублені» ОТГ, вони взяли участь, – зазначив Григорій Таргонський.

Цьогоріч конкурс відбувся у таких номінаціях: «Управління освітою», «Методична робота з педагогічними кадрами», «Робота з обдарованими учнями», «Виховна робота», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Іноземна мова», «Зарубіжна література», «Історія», «Основи правознавства».

Свої роботи подали працівники підрозділів освіти РДА, виконкомів рад міст обласного значення, методкабінетів, педагоги загальноосвітніх навчальних закладів області.

«На другий тур обласного конкурсу-ярмарку було подано 490 методичних розробок педагогів з усієї області. Це говорить про те, як багато у нас є висококваліфікованих кадрів. Експертні комісії відзначили 74 роботи, автори яких продемонстрували креативність, інноваційність та оригінальність педагогічних ідей», – розповіла Алла Черній.

Переможців відзначили Дипломами управління освіти і науки Рівненської ОДА за І, ІІ та ІІІ місця.

У ході творчої зустрічі педагоги презентували присутнім свої розробки та провели майстер-класи.

Наступного року конкурс-ярмарок відбудеться у номінаціях: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Спеціальна освіта», «Художня культура», «Фізика», «Географія», «Економіка», «Математика», «Інформатика», «Інформаційні технології у навчально-виховному процесі».