У містах та районах Рівненщини триває другий етап Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді.

Команди юнаків із загальноосвітніх навчальних закладів беруть участь у змаганнях з теоретичної підготовки, стройових прийомів та військово-прикладного п’ятиборства. Зокрема, підтягування на перекладині, бігу на 100, 1000 та 3000 метрів, стрільбах і метанні гранати Ф-1 на дальність.

Найсильніші команди – переможці районних змагань зберуться в Рівному 5 квітня. На стадіоні «Авангард» об 11 годині відбудеться урочисте відкриття обласного етапу спартакіади.

А до цього в ЗОШ № 2 допризовники-школярі пройдуть тестування на знання історії України, вогневої підготовки, статутів Збройних Сил України, основ цивільного захисту. Також юнаки покажуть свою силу у спортивних змаганнях.

6 квітня в ДЮСШ № 4 відбудуться змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки, та в ДЮСШ № 2 – плавання на 50 м.

Завершаться змагання 7 квітня в місті Острог на базі обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Там оцінять одиночну стройову підготовку школярів та подолання смуги перешкод.

За підсумками змагань сформують збірну команду Рівненської області, яка 2 – 6 травня в місті Харків братиме участь у фіналі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Минулоріч такі змагання проходили у Львові.  Рівненські спортсмени посіли 7 командне місце з 22 команд – учасниць. Юнаки вибороли 4 медалі в особистому заліку: плавання – золота та бронзова, стрільба кульова – срібна, смуга перешкод – бронзова, повідомляють у Рівненській ОДА.