4 гривні за проїзд у таких маршрутках, як їздять у Рівному, забагато вважають пасажири. Саме тому завершити робочий тиждень вирішили пікетом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

4 гривні не межа: чому рівняни платитимуть за проїзд більше і яких сюрпризів чекати далі?

Ввечері 31 березня десятки обурених рівнян прийшли до будівлі міськвиконкому з вимогою знизити вартість проїзду в маршрутках до 3 гривень, або ж покращити якість послуг. Як приклад наводять випадки, які нещодавно траплялися у Рівному, коли в підлозі маршрутки були дірки, що виднівся асфальт, або ж біля водія “стирчать” різноманітні деталі.

Обіцяють, якщо чиновники міськвиконкому їх не почують і Хомко не скличе позачергове засідання міськвиконкому – діятимуть радикальніше. Кажуть, що з понеділка перекриють вулицю Соборну. Втім, після кількох годин пікету міський голова Рівного Володимир Хомко так і не приїхав до людей. Заспокоювали рівнян і давали чергові обіцянки чиновники міськвиконкому.

Отож, рівняни додали, що повернуться у понеділок і в знак серйозності своїх намірів біля будівлі міськвиконкому залишили шини.

Нагадаємо, з 23 березня у Рівному підвищили вартість проїзду в маршрутках до 4 гривень. Таку вимогу поставили перевізники, які нарікали, що працюють у збиток.

Та попри щоденні турботи, сайт “КРАПКА” бажає вам залишити у своєму житті місце для позитиву, гарного настрою, із гумором сприймати те, що відбувається навколо та дочитувати до кінця те, що пишуть ЗМІ. Адже, хто знає, можливо в кінці матеріалу вас чекає привітання із днем сміху 🙂

інформація опублікована на правах жарту