У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2017» продовжує пропагувати активне  та корисне дозвілля для майбутніх матусь.

Цього разу учасниці відвідали заняття з аквааеробіки у Центрі Здоров`я та Краси «АкваРай».

Спеціальний комплекс вправ для вагітних, які плавають у басейні чи замаються аквааеробікою поліпшує кровопостачання до усіх органів, тож малюк одержує більше кисню та поживних речовин.

Водночас, вода зменшує вагу тіла у 8 разів, завдяки чому вагітні мають можливість без навантажень на хребет та весь організм протренувати всі групи м’язів і підготуватися до пологів.

На сьогоднішній день одним з найпопулярніших різновидів гімнастики серед вагітних є аквааеробіка. Фахівці наголошують: це – один з найкомфортніших та найбезпечніших видів фізичної активності, яким може займатися кожна майбутня мама. Адже перебуваючи у воді, вагітна жінка не лише отримує масу задоволення, але й готує організм до майбутніх пологів.

Приміром, за словами інструкторів занурення майбутньої матусі під воду, вдих при виринанні, а потім видих у воду – все це відмінний тренінг перед майбутніми пологами.

–  Заняття в басейні допомагають майбутнім мамам зрозуміти себе, своє тіло та свою дитину. Вода виводить на поверхню усі страхи та невпевненість щодо майбутніх пологів, вона як найкращий психотерапевт, допомагає краще відчути дитину та зрозуміти свої потреби у вагітності та пологах, – розповідає тренер з акваеробіки для вагітних ГО “Мама, тато, я” Катерина Ярославська. –  Техніка дихання, робота в парі “мати-дитина”, пропливання родового каналу, вправи на розслаблення, спілкування з дитиною у воді – все це дозволяє з упевненістю говорити, що здорова вагітність та природні пологи народжуються в басейні. А правильна затримка дихання та грамотна поведінка знадобиться породіллям під час переймів і пологів.

Впродовж заняття відбулась і тематична фотосесія учасниць від фотографа Дмитра Шпака.

Басейн, де проходять заняття, має зручну аквазону. Також басейн оснащений сучасною системою фільтрації та очистки води, що не створює жодних проблем зі шкірою.

– У нашому басейні безпечна та гіпоалергенна вода, яка знезаражується природно завдяки найсучаснішій і найефективнішій багаторівневій системі очистки, – пояснює адміністратор Центру здоров’я та краси Ірина Бікус. – Спочатку вода циркулює крізь піщані фільтри та соляний розчин, а потім відбувається знезараження ультрафіолетовими лампами. Завершує нетоксичну дезінфекцію технологія E-CLEAR, яка працює завдяки активному кисню. Саме тому водна гімнастика для вагітних у басейні «безпечна та корисна.

Майбутні мами під час занять плавали та пірнали, зміцнювали м’язи та «розвантажували» спини, виконували оздоровчу гімнастику та дихальні вправи.

Оксана КРАВЕЦЬ