37-річного жителя Львіва, винного у вчиненні смертельної ДТП, що трапилась у вересні 2016 року на трасі Київ-Чоп, між містами Рівне та Дубно, визнано винним у цьому.

Доведено, що саме обвинувачений, керуючи автомобілем «Рено-Мастер», порушив правила дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем ВАЗ-217030, який належить Радивилівській районній державній адміністрації. За наслідками ДТП загинуло троє осіб та ще одній особі заподіяно тяжкі тілесні ушкодження. Усі потерпілі – працівники районної державної адміністрації.

Рівненським районним судом Рівненської області чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох людей), та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років. Водночас, особу звільнено від відбуття покарання із встановленням іспитового строку на 3 роки.

Проте з таким «м’яким» рішенням суду державний обвинувач не погодився та оскаржив його в апеляційному порядку, наполігши на призначенні винуватцю смертельної ДТП реальної міри покарання.

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора Апеляційним судом Рівненської області вирок суду першої інстанції скасовано та проголошено новий вирок, яким особу визнано винною у вчиненні тяжкого злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права керувати транспортним засобом терміном на 3 роки. Також за рішенням суду засуджений має сплати потерпілим матеріальну і моральну шкоду.

Чоловіка взято під варту у залі суду по закінченню судового засідання, повідомляють у Рівненській місцевій прокуратурі.