Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства  адвоката Віти Шаблій та поранення її чоловіка, екс-кандидата на посаду керівника Нацполіції та екс-начальника обласного управління міліції Вячеслава Чайки, проводить прокуратура області.

Нагадаємо, ввечері 1 квітня у приватному будинку вбили з вогнепальної зброї 43-річну жінку-адвоката та тяжко поранено її чоловіка – пенсіонера органів внутрішніх справ. Останнього госпіталізовано в реанімаційне відділення районної лікарні.

За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Наразі проведено необхідні першочергові слідчі дії, за результатами яких встановлені дані про можливу причетність до злочину працівника правоохоронного органу. Зокрема, старшого сина Чайки – Ігоря, який працює прокуром у Тернопільській області.

У зв’язку з цим прокуратура Рівненщини визначила підслідність кримінального провадження за слідчими прокуратури області та витребувала матеріали з Дубенського відділу поліції для подальшої організації досудового розслідування.

Тривають слідчі та розшукові дії. Хід досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні взято на контроль керівництвом прокуратури області, повідомляють в установі.